tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
de-flag

Fuar

Neden Online Fuar?

 

Günümüzde bir organizasyonun hayatta kalabilmesi için ekonomik olarak kâr elde etmesi, rakipleriyle rekabet edebilmesi, ürün ve hizmetlerinin kullanıcı için verimli ve esnek bir yapıda olabilmesi gerekmektedir. Bu nedenle kurumlar internetin nimetlerinden yararlanarak uluslararası pazarlara açılmaya başlamışlardır. Bunun en uygun yolu olarak online fuarları tercih etmeye başlamışlardır.

Online fuarlar, son yıllardaki büyük gelişimi ile iş dünyasına yeni bir networking, tanıtım ve pazarlama kanalı açmıştır. Kurumlar online fuar hizmeti sayesinde ürün ve hizmetlerini dünya çapında en etkili iletişim araçlarından biri olan internet yardımıyla şirketlerin potansiyel müşteri ve ortaklarına ulaştırmaktadır. Online fuarlar, kurumların organizasyonlarına rakipler de dahil olmak üzere birçok kurumla ortaklık yapma imkanı sağlamaktadır.

Kurumlar hem düşük maliyetlerle iş yapmak hem de bu süreçte verimliliği artıracak bir arayış içine girdikleri için online fuarlar cazip gelmektedir. Online fuarcılık, fiziki fuarlara oranla daha uygun bütçelerle kurumların ve kişilerin ürettikleri her türlü ürün ve hizmeti tanıtmalarına olanak sağlamaktadır.

Aynı zamanda online fuarlarda erişim kolaylığı da bulunmaktadır. Fiziki fuarlarda yaşayacağınız zaman kaybını online fuarlarda yaşama ihtimaliniz yoktur çünkü bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden erişim sağlanabilen kullanıcı dostu online fuarlar internet üzerinden kolayca yönetilebilir ve ziyaret edilebilir.

Neden online fuar sorusuna cevap niteliğinde olan bir diğer öne çıkan özelliği ise detaylı istatistik ve raporlama sistemidir. Fuar sonunda fuara katılan ziyaretçi sayısı, demografik bilgiler, stand ziyaret bilgileri gibi istatistikler fuar sahibi ve katılımcı kurumlara rapor olarak sunulmaktadır. Bu raporlar sayesinde kurumlar hedef kitleleri hakkında bilgi sahibi olmakta ve kurumların bir sonraki adımlarına yardımcı olabilmektedir.

Siz de dijitalin gücünden faydalanarak, fuar organizasyonlarınızı online platformda yürütün. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Uygun bütçelerle sanal fuarınız hazır.

 

İşinizi sanal dünyada büyütmeniz için çözümler sunuyoruz!

 

Kendi sanal fuarınızı hızlıca organize edin, yorucu ve yıkıcı masraflardan kurtulun. İhtiyacınız olmayan hiç bir maliyeti karşılamayın.

Sunduğumuz dijital fuar altyapısı ile, fiziki fuarların tamamlayıcısı, yetmediği alanlarda alternatifi rolü gören online fuarlarla fiziki fuar organizasyonlarını günümüzün modern teknolojisi ile birleştirin.

 

Düşük maliyetlerle sanal fuarınız hazır.

 

Satıcı ve Alıcı ile Canlı Sohbet

 

Standlarda temsilciler canlı görüşme yapabilir, alışveriş yapabilirsiniz.

 

Yüksek Ziyaretçi Kapasitesi

 

Güçlü altyapı ile onbinlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verin.

 

Zaman ve Maliyet Kaybı Yok

 

Ulaşım ve organizasyon maliyetlerinden kurtulun.

Tüm Cihazlardan Erişim

Modern teknoloji ile tüm cihazlardan eş zamanlı erişim sağlayın.

Özelleştirilmiş Fuar Atmosferi

Sunmak istediğiniz ürünleri özel fuar stand tasarımı ile sunun.

İmalatçı, toptancı ve perakendecinin buluşup güvenle alışveriş yapabileceği bir platform.

 

Sanal Perde Fuar Avantajları

 

12 Ay Boyunca Online Fuara Katılım Standı

Firmanıza Özel 12 aylık Tanıtım

Firma Bilgilerini Yayınlama

Firmanızın Ürün Pdf Kataloğu

Firmanızın Ürün Resimleri

Firmanızın Sertifikaları ve Belgeleri

Firma Tanıtım Videosu

100 Adet Ürün Resim Yüklemesi

Sipariş Formu

Sanal Fuar Süresince Online Görüntülü Görüşme

BDDK Lisanslı kuruluş Sipay Link Ödeme Sistemi Sayesinde Düşük Komisyon Oranları İle 
Müşterilerinizden Online Tahsilat Yapın

Yabancı Dil Desteği ( İngilizce , Arapça, Rusca, Almanca )