tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
de-flag

Neden Katılmalısınız

Sanal Perde ve Ev Tekstili  Fuarı

 

Online fuarlar günümüzde ekonomik olarak kurumların uluslararası alanda rakipleriyle rekabet etmelerini sağlayan, ürün ve hizmetlerin hedef kitlelere ulaşmasına yardımcı olan etkili ve fiziki fuarlara göre oldukça ekonomik bir alternatif olan fuar organizasyonudur.

 

Tüm Dünya'nın içinde bulunduğu salgın hastalık nedeni ile sektörler yakından etkilenmiş ve toplumsal bir çok platform insanlara hizmet veremeyecek hale gelmiştir. Neyse ki teknolojinin gelişmesi ile internet aracılığı sayesinde tüm Dünya artık birbirinden haberdar edilmektedir. Biz Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi olarak üzerimize düşen görevi sektörümüz adına layıkı ile gerçekleştirmenin gururu içerisindeyiz.

Fuarlarımızın hastalık nedeni ile açılamaması bir çok ortak platformun perde ve ev tekstil sektörüne hizmet verememesi bizi teknolojiyi kullanarak bir fuar platformu oluşturmaya ve sektör insanlarını bir araya getirmeye teşvik etmiştir. Uzun zamandır pandemi nedeni ile açılamayan Ev Tekstil Fuarımızın yerini naçizhane sanal bir fuar ile kapatmaya çalıştık.

 

Perde üreticilerimizi, perde toptancılarımızı, perde sistem imalatçıları ve zebra, stor, alüminyum imalatçıları tedarikçilerimizi bir araya getirdiğimiz bir "Sanal Perde Fuarı" platformunu kurarak hizmette sınırımızın olamayacağını vurgulamaya çalıştık.

Perde Satıcıları Ailesi olarak Türkiye’nin ilk sanal perde ve ev tekstil fuarını hayata geçirdik.  Pandemi, ulusal ve uluslararası ticaretin en yoğun gerçekleştiği alanların başında gelen fuarlarcılığı da olumsuz etkilediği için; fuarcılığın yeni bir yapılanmaya girmesi gerektiğini fark ederek; perde ve ev tekstili sektörümüzde dijital yatırımlarımızı yaptık. Ve fuarcılığa yeni bir boyut kazandırdık.  Sizde bu platformdan faydalanın ve sanal perde fuarında yerinizi alın diye tüm enerjimizi bu kanala analiz ettik. Hizmet bizden, değerlendirmek sizden...

 

Neden Katılmalısınız?

 

Güçlü altyapısıyla on binlerce insana ulaşın, özelleştirilmiş tasarımıyla kendi fuar deneyiminizi yansıtın.

Hazır sanal fuar altyapımızla fuar organizasyonlarınızı dijital bir deneyime dönüştürün.

 

Gerçeğe en yakın sanal fuar!

 

Holler, stantlar, harika bir fuar alanı! Gerçeğe en yakın sanal fuar sistemimizi siz de deneyebilirsiniz!

 

Uygun Maliyetli Çözüm Önerileri

 

Kaliteli bir süreç yönetiminin yanında maliyet açısından da sizin yanınızdayız.

 

Dijital Dünyada Sizin İçin Uygun Bir Yer

 

Amacımız işinizi dijitalde de büyütmek ve bu engin denizde size özel bir dünya tasarlamak.

Bilgisayarınızla, istediğiniz yerden, internete bağlanarak fuara katılabilirsiniz.

Yeni pazarlara ulaşabilirsiniz.

Katılımcılar ve diğer ziyaretçilerle görüşüp, daha sonra iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Üretici, toptancı ve perakendecilerin alış - veriş yapabileceği ekonomik, zaman kaybı olmadan, alışveriş yapmanın keyfini yaşayın.

Sizde teknolojiye ayak uydurun ve çağın gerisinde kalmayın.

Unutmayın ki müşteri yenilikçi firmaları tercih eder.